Formule1
Jenson Button denkt dat McLaren het Red Bull aardig lastig kan maken de komende races, maar stelt dat de situatie niet te vergelijken is met vorig seizoen.
“Vorig jaar was Red Bull niet zo sterk op Spa en Monza”, zegt Button. “Maar in Hongarije waren ze toen twee seconden sneller dan wij en dat was dit jaar ook niet het geval. De auto’s zijn compleet anders.”
Button is er echter van overtuigd dat McLaren alles in huis heeft om goed te presteren: “We hebben veel werk verricht in de simulator en hebben een ander pakket voor circuits waar met minder downforce wordt gereden. Dat lijkt allemaal goed uit te pakken. Het voelt niet alsof we weinig downforce hebben, dus dat is prettig.”
De Brit verwacht bovendien veel voordeel te kunnen halen uit het verbeterde DRS van McLaren. “Dat maakt hier enorm veel verschil”, zegt hij. “Er zijn twee erg lange rechte stukken. Zeker na Eau Rouge kun je een mooie slipstream pakken. De snelheidsverschillen kunnen oplopen tot wel twintig kilometer per uur.”
Gerelateerd nieuws
F1-tests Bahrein | Ferrari dominant op slotdag, Verstappen rijdt derde tijd
20 februari 2026 17:00 - Nieuws
F1-tests Bahrein | McLaren verhelpt technisch probleem, Norris hervat middagsessie
20 februari 2026 15:15 - Nieuws
Norris acht titelkansen klein: ‘Moeten op de meeste vlakken verbeteren’
20 februari 2026 11:30 - Nieuws
Lando Norris is het toch eens met Verstappen: ‘Nieuwe auto’s niet zo puur’
19 februari 2026 15:00 - Nieuws