Ferrari nadert omslagpunt in het kampioenschap
Formule1
Daan de Geus
13 juni 2011
Ferrari-teambaas Stefano Domenicali is zich bewust dat het omslagpunt in het seizoen nadert voor de Scuderia. “Na Silverstone weten we of we voor de titel kunnen blijven strijden”, verklaart hij.
Ferrari’s titelaspiraties liepen gisteren in Canada wederom een deuk op, aangezien kopman Fernando Alonso uitviel en zijn teamgenoot Felipe Massa genoegen moest nemen met de zesde plaats.
In interview met Autosport laat Domenicali weten dat de komende twee Grands Prix – in Valencia en Silverstone – beslissend zullen worden voor zijn renstal: “We moeten maximaal scoren in Valencia en vervolgens afwachten wat in Silverstone het effect gaat zijn van de ban op de door uitlaatgassen geblazen diffusors”, stelt de Italiaan.
“Na Silverstone kunnen we dus oordelen over onze titelkansen, want in Engeland wordt vermoedelijk duidelijk of we in het tweede deel van het kampioenschap competitief zullen zijn of niet.”
Gerelateerd nieuws
Charles Leclerc oneens met kritiek van Lewis Hamilton: ‘Dat is racen’
02 november 2026 16:00 - Nieuws
Frédéric Vasseur kritisch op Leclerc en Hamilton na GP Mexico: ‘Respect hebben voor het merk’
02 november 2026 14:00 - Nieuws
‘Pissige’ Lewis Hamilton zet Ferrari voor het blok: ‘Hadden makkelijk één-tweetje kunnen boeken’
02 november 2026 10:00 - Nieuws
GP Mexico: Max Verstappen wint zinderende race, Antonelli viert titel op schitterend podium
01 november 2026 23:15 - Nieuws