Domenicali belooft te strijden tot het einde
Ferrari-teambaas Stefano Domenicali erkent dat Red Bull momenteel de overhand heeft, maar hij gelooft nog altijd dat Fernando Alonso de wereldtitel naar zich toe kan trekken.
Met nog drie races te gaan, heeft Alonso een achterstand van dertien punten op Sebastian Vettel, die de afgelopen vier races heeft gewonnen. Volgens Domenicali is de strijd nog niet gestreden.
“Ik ben altijd optimistisch”, zegt Domenicali. “Met een negatieve houding schiet je niets op. Daar verdien je geen punten mee. Met de juiste aanpak kunnen we het maximale halen uit wat we hebben. En dat verlang ik van mijn personeel.”
Volgens Domenicali zal Ferrari de F2012 tot aan de laatste race blijven doorontwikkelen. “We moeten er alles aan doen om het gat te dichten”, aldus de teambaas. “Er staat een kampioenschap op het spel, dus we moeten ons op alle fronten blijven versterken.”
“Red Bull heeft momenteel duidelijk de betere auto”, vervolgt Domenicali. “Maar dat verandert niets aan het feit dat wij voluit moeten blijven werken. We moeten er zelf voor zorgen dat onze auto beter wordt.”
Domenicali haalt inspiratie uit het Italiaanse voetbalteam van 1982. “We hadden toen zeker niet het sterkste team, maar we wonnen wel het WK”, aldus de Italiaan. “Nu hebben we de luxe dat we met Fernando Alonso over de beste coureur beschikken. We blijven tot het eind strijden.”
Gerelateerd nieuws
Charles Leclerc oneens met kritiek van Lewis Hamilton: ‘Dat is racen’
02 november 2026 16:00 - Nieuws
Frédéric Vasseur kritisch op Leclerc en Hamilton na GP Mexico: ‘Respect hebben voor het merk’
02 november 2026 14:00 - Nieuws
‘Pissige’ Lewis Hamilton zet Ferrari voor het blok: ‘Hadden makkelijk één-tweetje kunnen boeken’
02 november 2026 10:00 - Nieuws
GP Mexico: Max Verstappen wint zinderende race, Antonelli viert titel op schitterend podium
01 november 2026 23:15 - Nieuws