Formule1
Eelco den Boer
24 september 2011
Jenson Button kwalificeerde zich voor het eerst sinds de Britse Grand Prix voor zijn teamgenoot Lewis Hamilton, die zich in de slotminuten van Q3 niet kon verweren.
Gevraagd of het belangrijker is om een plaatjes meer naar voren te staan of een setje banden over te hebben, antwoordt Button droogjes: “Geen flauw idee. Ik weet alleen dat mijn ronde best goed was. Als ik mijn twee runs had kunnen samenvoegen, was het echter beter geweest.”
“Ik heb het hele weekend al moeite om alles aaneen te rijgen”, vervolgt Button. Gisteren verloor hij bovendien kostbare tijd op de baan door een lullige fout. De Brit verremde zich in de vrije training, stopte net voor de muur, maar de achteruitversnelling van zijn McLaren weigerde dienst.
“Daardoor heb ik niet veel kunnen rijden. De derde plaats is op zich een goede positie voor de race, maar ik heb geen idee wat me daarin te wachten staat, omdat ik geen simulaties heb kunnen doen. Het wordt dus een uitdaging.”
Gerelateerd nieuws
Lando Norris overweegt jacht op Triple Crown: ‘Heb al één race afgevinkt’
27 mei 2026 16:00 - Nieuws
Coureurs drijven de spot met strategie McLaren: ‘Heel erg bedankt’, lacht Verstappen
25 mei 2026 12:00 - Nieuws
Internationale pers lyrisch na zegereeks Antonelli: ‘Dat is Senna en Schumacher niet gelukt’
25 mei 2026 10:00 - Nieuws