Formule1
Bouke van den Berg
19 september 2012
Mercedes kwam tijdens de talententest op Magny-Cours beslagen ten ijs. Het had een nieuwe vloer en een verbeterd uitlaatsysteem op de W03 gemonteerd. In Singapore gaat het team er in ieder geval vrijdag mee rijden.
Sam Bird en Brendon Hartley legden er vorige week gezamenlijk meer dan duizend kilometer mee af. Volgens Autosport gaan Michael Schumacher en Nico Rosberg er vrijdag tijdens de vrije trainingen mee rijden. Daarna wordt besloten of de nieuwe onderdelen op de auto blijven.
Mercedes kan wel een opsteker gebruiken. De formatie uit Brackley begon goed aan het jaar maar kon de ontwikkelingsrace niet aan. Het team springt minder effectief om met de Pirelli’s dan de concurrentie. Daar legde het team in de loop van het jaar de focus op, maar nu komt het weer met twee grote updates die de auto puur snelheidtechnisch weer een stimulans moeten geven.
Gerelateerd nieuws
Ferrari zet de achtervolging in op Mercedes: ‘Blijven verbeteren’, zweert Vasseur
16 maart 2026 08:00 - Nieuws
Wolff ontroerd door ‘overweldigend’ podium: ‘Antonelli heeft de blik van een kampioen’
15 maart 2026 18:00 - Nieuws
Wolff nuanceert kritiek van Verstappen: ‘Hij rijdt in een verschrikkelijke auto’
15 maart 2026 15:30 - Nieuws
Video
VIDEO | F1-omroeper blundert, roept Kimi Räikkönen uit tot winnaar van GP China
15 maart 2026 14:30 - Nieuws