Formule1
Eelco den Boer
16 april 2011
Pirelli heeft bekendgemaakt welke banden het zal meenemen naar de komende drie Grands Prix. In Monaco maken de superzachte banden voor het eerst hun opwachting.
In Turkije en Spanje krijgen de teams opnieuw de beschikking over de harde en zachte banden. Dat zijn dezelfde banden als waarmee de eerste drie Grands Prix van het seizoen zijn verreden.
Naar Monaco brengt Pirelli de zachte en superzachte banden mee. Het zal de eerste keer zijn dat de teams met de superzachte banden rijden tijdens een Grand Prix-weekend. Ze zijn te herkennen aan de rode logo’s.
“We kijken ernaar uit om deze banden voor het eerst in actie te zien”, zegt Pirelli-chef Paul Hembery. “Deze banden wijken behoorlijk af van de rest uit de serie. Ze zouden zeer effectief moeten zijn op de straten van Monte Carlo.”
Gerelateerd nieuws
Podiumklanten krijgen deze bijzondere trofee tijdens GP Italië: ‘Kopjes en schalen’
01 september 2026 19:00 - Nieuws
Liam Lawson opnieuw in actie namens Red Bull, test nieuwe Pirelli-banden op Mugello
28 augustus 2026 16:00 - Nieuws
Teams blokkeren voorstel Pirelli: hoge bandenspanning blijft in 2026 ongewijzigd
06 augustus 2026 15:00 - Nieuws