Sauber bevestigt motordeal met Ferrari
Sauber rijdt ook volgend jaar gewoon weer met Ferrari-motoren. Verlenging van het contract was nooit in gevaar, maar het duurde even voordat alle details waren uitgewerkt.
Sauber heeft een ‘meerjarig’ contract getekend voor de afname van motoren, ERS en versnellingsbakken bij Ferrari. Zo kan Sauber-teambaas Monisha Kaltenborn nu eindelijk bevestigen.
“Er waren wat kleine plooien die nog glad gestreken moesten worden”, verklaart Kaltenborn. “Dat nam veel tijd in beslag omdat we zo veel op reis zijn. Zelfs de weekenden dat er geen Grands Prix zijn ben ik nog vaak het land uit. Zo hadden we vorige week een demonstratierun in Sotsji. We hebben er dus even op moeten wachten om alles rond te krijgen, maar inmiddels is alles in kannen en kruiken.”
Gerelateerd nieuws
FIA presenteert nieuwe ADUO-resultaten: Red Bull-motor blijft de maatstaf
26 augustus 2026 17:30 - Nieuws
Video
VIDEO: ‘Ferrari eert Michael Schumacher op Monza, brengt iconische livery terug’
26 augustus 2026 10:00 - Nieuws
Charles Leclerc snapte niks van strategie Ferrari in Zandvoort: ‘Ik wilde langer doorrijden’
25 augustus 2026 14:30 - Nieuws
Lewis Hamilton heeft spijt van sarcastische opmerkingen: ‘Niet de beste versie van mezelf’
25 augustus 2026 10:00 - Nieuws