Formule1
Daan de Geus
14 april 2011
McLaren-teambaas Martin Whitmarsh wil het liefst nog jaren door met zijn huidige rijdersduo. Lewis Hamilton en Jenson Button mogen van hem nog wel vijf seizoenen bij het team blijven.
Whitmarsh geeft in gesprek met de Engelse krant The Guardian aan dat hij nog immer zeer content is met Hamilton en Button, die prima met elkaar overweg kunnen: “We hebben twee coureurs die een hele speciale band met elkaar hebben”, beseft de teambaas zich. “Ze vinden het leuk om met elkaar samen te werken en hebben daar veel plezier in.”
“Ik kan bovendien geen andere coureurs noemen die beter binnen een team kunnen functioneren dan Lewis en Jenson, en wij hebben ze allebei onder contract staan”, prijst de Engelsman zijn landgenoten.
Wat Whitmarsh betreft hoeft McLaren de komende jaren dan ook niet op zoek naar andere coureurs, want het huidige duo van hem ‘nog wel vijf jaar’ bij de renstal uit Woking mag blijven.
McLaren kan in theorie in ieder geval nog tot en met het einde van 2012 over Hamilton (26) en Button (31) beschikken, aangezien hun contracten naar verluidt dan pas aflopen.
Gerelateerd nieuws
‘Oscar Piastri reorganiseert zijn team na spanningen tussen Webber en McLaren’
17 februari 2026 12:00 - Nieuws
McLaren lobbyt voor nieuwe startprocedure, maakt zich zorgen over veiligheid
15 februari 2026 18:00 - Nieuws
Pérez deelt mening Verstappen en waarschuwt voor chaos: ‘Kan zoals Formule E worden’
14 februari 2026 20:00 - Nieuws
Norris constateert kloof met Ferrari en Red Bull: ‘We zijn niet snel genoeg’
14 februari 2026 14:00 - Nieuws