Formule1


Daan de Geus
23 juni 2012
“We waren niet snel genoeg”, zo luidt de eenvoudige en duidelijke uitleg van Ferrari-kopman Fernando Alonso, die vandaag op de elfde plaats bleef steken in de kwalificatie.
“We waren niet snel genoeg en waren ook een beetje ongelukkig”, verklaart Alonso, voor wie de elfde startplaats zijn slechtste gridpositie is sinds de Grand Prix van Australië, direct na de kwalificatie tegenover de verzamelde pers.
“In Q2 zaten de eerste twaalf auto’s binnen zo’n twee tienden van elkaar, dus dan kun je er verder ook niet veel meer aan doen”, stelt de Spanjaard, die zes honderdste sneller was dan nummer twaalf Michael Schumacher en zeven honderdsten sneller dan zijn eigen teamgenoot Felipe Massa.
“Hopelijk lukt het ons vanaf deze elfde plaats alsnog om in de race een aantal waardevolle punten te scoren”, zo probeert Alonso er vertrouwen in te houden dat hij zijn thuispubliek morgen alsnog kan vermaken.
Gerelateerd nieuws

Ex-Ferrari-topman fileert Vasseur: ‘Team mist leiderschap, was Binotto maar gebleven’
12 september 2025 14:30 - Nieuws

Brundle ziet ‘opgewekte’ Hamilton: ‘Hij accepteert hoe snel Leclerc is’
09 september 2025 15:00 - Nieuws

Preview GP Italië: Als Max Verstappen in Monza wil winnen, moet hij deze trend stoppen
07 september 2025 11:53 - GP Italië

Leclerc verovert vierde startplaats in Monza: ‘Teleurgesteld, maar niet verbaasd’
06 september 2025 21:00 - GP Italië