Sergio Pérez moest zijn Sauber noodgedwongen aan de kant zetten tijdens de Grand Prix van Maleisië. De Mexicaan reed over brokstukken van Sébastien Buemi en dat was het dan.
Pérez lag op de veertiende positie, direct achter de Toro Rosso van Buemi toen hij 25 ronden voor het einde zijn auto op het gras moest parkeren omdat zijn motor zichzelf uitschakelde.
“Er brak iets af van de auto van Buemi en dat trof mijn auto. Direct verloor ik alle vermogen,” legt Pérez uit. “Meer weet ik ook niet uit. We moeten eerst onderzoeken wat er precies gebeurde.”
De Sauber-coureur maakte twee weken terug in Melbourne nog grote indruk door slechts één keer te stoppen, maar dat zat er in Sepang niet in. “We gingen de mist in met onze strategie, ik stopte te laat en daardoor verliep mijn race niet echt naar wens.”
Gerelateerd nieuws
Bortoleto kijkt reikhalzend uit naar nieuw F1-seizoen: ‘Heb geen winterstop nodig’
24 januari 2026 11:30 - Nieuws
Bortoleto onbevreesd: ‘Max Verstappen kan een hele goede teamgenoot zijn’
12 januari 2026 12:00 - Nieuws
Ferrari neemt afscheid van Zhou Guanyu als reservecoureur: ‘Grazie mille’
02 januari 2026 11:57 - Nieuws