Formule1


Eelco den Boer
30 maart 2012
Caterham wil graag de sprong naar de middenmoot maken, maar teambaas Tony Fernandes erkent dat voorlopig de tiende plaats in het constructeurskampioenschap het hoogst haalbare is.
“We willen niets liever dan hogerop komen”, zegt Fernandes op de officiële Formule 1-website. “Doordringen tot de middenmoot is echter een enorme uitdaging. Op dit moment is opnieuw tiende worden in het constructeurskampioenschap een realistisch doel.”
Toch weigert Fernandes te spreken van stagnatie. “Als we de data vergelijken ten opzichte van vorig jaar, hebben we ons duidelijk verbeterd”, zegt hij. “Er zijn maar een paar teams die tijdwinst hebben geboekt en wij horen daar bij. Nu moeten we ons blijven ontwikkelen.”
Fernandes noemt Vitaly Petrov een belangrijke aanwinst. “Hij is snel, getalenteerd en voelde zich snel thuis”, aldus de teambaas. “Ik had gehoord dat hij nogal stil was, maar het tegendeel blijkt waar. Hij is hongerig naar succes en heeft een goed gevoel voor humor. Hij zorgt voor een frisse wind en we zijn heel blij met zijn komst.”
Gerelateerd nieuws

Koeweitse investeerder wil Caterham laten terugkeren in de Formule 1
22 augustus 2025 10:45 - Nieuws

Terug met Giedo van der Garde naar Monaco 2013: ‘Kimi viel zo het water in’
18 oktober 2024 07:00 - Nieuws

Van der Garde zwaait af als coureur, maar blijft betrokken bij Formule 1
16 december 2023 11:15 - Nieuws
