De Grand Prix van Mexico van zondag 1 november is behalve bij Sport1 ook live op het open net bij Veronica te zien. De race begint om 20:00 uur Nederlandse tijd, Veronica’s uitzending om 19:55.
Bij betaalzender Sport1 zijn zoals gebruikelijk alle sessies te zien, terwijl Veronica – net als vorige week voor de Grand Prix van Amerika het geval was – alleen de race uitzendt. De start van de race is zondag om 20:00 uur Nederlandse tijd en Veronica begint haar uitzending vijf minuten van tevoren.
Sport1 heeft daarentegen zoals gebruikelijk een uitgebreid studioprogramma voor aanvang van de race. Deze voorbeschouwing begint om 19:00 uur. Het verslag van de race zelf zal wederom bij beide zenders hetzelfde zijn, met commentaar vanaf het Autódromo Hermanos Rodríguez van Olav Mol.
Gerelateerd nieuws
Formule 1-kalender 2026: de Dutch GP en alle andere races en sprintraces op een rij
07 december 2025 15:38 - Nieuws
FIA verplicht teams meer kleur te gebruiken: ‘Auto’s moeten visueel verschillen’
16 november 2025 12:00 - Nieuws
Wijziging in raceformat ophanden? ‘Formule 1 overweegt drie nieuwe regels’
07 november 2025 13:00 - Nieuws