Rob van Gameren
3 december 2012
Als drievoudig kampioen Sebastian Vettel besluit na Red Bull voor een ander team te rijden, dan zal hij volgens Niki Lauda weer titels winnen. Dat zegt de Oostenrijker tegen CNN.
Lauda, zelf twee keer kampioen met Ferrari en eenmaal met McLaren, vindt dat een coureur in zijn carrière minstens één keer van renstal veranderd moet zijn. ‘’Uiteindelijk zal hij van team switchen”, zegt hij. “Ik veranderde in mijn carrière drie of vier maal van team, maar bleef ook winnen. Hij zal dat ook doen.’’
Vettel heeft bij Red Bull een contract tot en met het seizoen 2014, maar is in het verleden al meermaals aan Ferrari gelinkt. Vettel gaf vorige week nog aan graag bij Red Bull door te gaan. ”Ik ben extreem gelukkig met wat we tot nu toe hebben bereikt en denk dat dit nog lang niet het einde is. Er is daarom ook geen reden voor mij om naar een ander team over te stappen”, aldus de 25-jarige Duitser tegen The Telegraph.
Mocht Vettel toch besluiten na 2014 naar Ferrari over te stappen, dan komt hij daar zijn rivaal van afgelopen seizoen tegen. Fernando Alonso staat namelijk tot en met 2016 onder contract bij de Italiaanse renstal. Teamgenoot Massa kreeg onlangs een contractverlenging tot en met het einde van 2013.
Gerelateerd nieuws
Nieuwe NLS-triomf voor Max Verstappen! Winst op de Nürburgring in aanloop naar 24-uursdebuut
21 maart 2026 16:05 - Nieuws
LIVE: Max Verstappen rijdt eerste stint op de Nürburgring, verliest één plaats in openingsronde
21 maart 2026 12:15 - Nieuws
Max Verstappen kweekt vertrouwen met Nürburgring-pole: ‘Gevoel is goed’
21 maart 2026 10:30 - Nieuws
Video
Nieuwe GT3-zege in de maak? Hier kijk je live naar Max Verstappen op de Nürburgring
21 maart 2026 09:00 - Nieuws