Formule1


Eelco den Boer
8 april 2011
Net als zijn teamgenoot Fernando Alonso houdt Felipe Massa er ernstig rekening mee dat Ferrari een lastig weekend voor de boeg staat, maar de Braziliaan blijft optimistisch.
“Zoals het nu gaat, staan we er niet goed voor”, erkent Massa. “Het ging niet goed vandaag. We hadden moeite om een goede balans te vinden. Maar we gaan er alles aan doen om het gat te dichten.”
Massa weigert dan ook het weekend nu al als verloren te beschouwen. “Op dit soort circuits spelen veel factoren een rol, zoals het weer en de bandenslijtage. Het gaat er dus niet alleen om intrinsiek de snelste te zijn.”
Voor de langere termijn is Massa nog strijdlustiger. “We zitten pas aan het begin van het seizoen. We zijn nu niet snel genoeg om te strijden voor polepositions en overwinningen, maar we gooien de handdoek zeker nog niet in de ring. We moeten er alleen een schepje bovenop doen om de teams die de zaken op dit moment beter voor elkaar hebben bij te halen.”
Gerelateerd nieuws

Ferrari-topman weerspreekt geruchten Vasseur: ‘Volledig vertrouwen in de teambaas’
19 oktober 2025 15:15 - Nieuws

Hamilton ziet kans om nieuw ongewild record te voorkomen: ‘Moet alleen langs George’
19 oktober 2025 12:00 - GP Verenigde Staten

Leclerc verrast door eigen snelheid: ‘Nog veel te leren, maar dit werkt’
19 oktober 2025 00:33 - GP Verenigde Staten

Leclerc ontkracht Ferrari-geruchten omtrent Horner: ‘Niets van waar’
18 oktober 2025 16:00 - GP Verenigde Staten