Formule1

Jan van der Burgt
20 april 2012
Red Bull kende een sterke vrijdag in Bahrein, maar beschouwt zichzelf niet als een van de favorieten voor de overwinning op zondag.
Red Bull mag met een tweede en een derde tijd aan het eind van de dag meer dan tevreden zijn. Volgens Sebastian Vettel boekt het team aantoonbaar progressie. “We hebben in China enkele antwoorden gevonden op vraagstukken waar we mee zaten. Daar plukken we hier nu de vruchten van”, aldus Vettel.
“De banden gaan een belangrijke rol spelen dit weekend”, voorspelt de regerend wereldkampioen. “Maar alle teams kampen met dezelfde problemen. Het zijn overigens ook andere teams die in aanmerking komen voor de overwinning zondag. Maar we zullen ze op de hielen zitten.”
Mark Webber sloot wederom een sessie af voor zijn teamgenoot. De tweede plaats was zijn deel in de tweede vrije training. Toch spreekt ook de Australiër geen hoge ambities uit: “Het veld lijkt weer erg dicht bij elkaar te zitten, waarbij anderen net iets sneller lijken. Maar het wordt interessant om te zien welke rol de banden daar in gaan spelen. Ik denk dat iedereen verrast was door hoe die reageren op de warme omstandigheden hier.”
Gerelateerd nieuws


‘Verstappen moet tijdig naar Ferrari, duo met Hamilton zou sensationeel zijn’
15 september 2025 10:00 - Nieuws

Nürburgring-instructeur na oefenrondjes Verstappen: ‘Ik had gelukkig meer vermogen’
14 september 2025 13:00 - Nieuws

Verstappen richt vizier op 24-uursraces op de Nürburgring: ‘Zou heel mooi zijn’
14 september 2025 12:00 - Nieuws