
Als het aan Nico Rosberg ligt, wordt de Grand Prix van Maleisië een groot waterballet. In Australië pakte de Duitser, rijdend voor Mercedes, nog de snelste tijd in Q1 bij de natte omstandigheden. Tijdens de vrijwel droge race kwam de Mercedes F1 W04 een stuk minder uit de verf.
“Het zal veel warmer zijn dan in Australië”, blikt Rosberg vooruit. “We zijn benieuwd hoe de auto het in warme condities doet. Toch regent het ook heel vaak in Maleisië. En die regen is, gezien onze prestaties in Melbourne, wel welkom.”
Zijn teamgenoot Lewis Hamilton gaat altijd met plezier naar Sepang toe. “Het is een mooi circuit. Ik hoop dat we dit weekend wat progressie kunnen boeken en meer racetempo in de auto kunnen krijgen.”
Mercedesbaas Ross Brawn wil deze week een paar kleine aanpassingen aan de auto doen. “We moeten even zoeken naar de juiste balans in de auto. Daarnaast is het belangrijk dat we goed rijden en ik hoop dat we de fans een mooi spektakel kunnen bieden.”
Gerelateerd nieuws

Toekomst Antonelli in het geding? ‘Mercedes kan altijd Sainz bellen’
16 september 2025 14:00 - Nieuws

‘Ferrari gokt op agressief motorconcept voor 2026, breekt met Mercedes’
15 september 2025 19:00 - Nieuws

Contract Russell laat op zich wachten: ‘Onderhandelen met Wolff is verschrikkelijk’
15 september 2025 16:00 - Nieuws

Rosberg ziet hoe Russell Wolff koekje van eigen deeg geeft: ‘Hij wil hetzelfde salaris als Lando’
11 september 2025 11:10 - Nieuws