Rosberg profiteert van falende concurrentie
Formule1
Bouke van den Berg
23 september 2012
Nico Rosberg zette vandaag in Singapore zijn tiende startplaats om in een vijfde plaats bij de finish. De Mercedes-coureur reed geen opvallende wedstrijd, maar bleef wel uit de problemen.
“Voor het eerst in lange tijd verliep alles goed bij me!”, zei de Duitser na afloop. “Vijfde is een goed resultaat als je als tiende start. Ik ben voor mezelf en het team blij dat ik tien punten meeneem. Ook is het een goede zaak dat ik voor de Lotussen ben geëindigd. Dat had ik voor de race niet verwacht.”
“Het was in ieder geval een goede beslissing om gisteren een setje banden in de kwalificatie te sparen. Ik startte daarom goed en reed een prima eerste stint. Het team heeft vandaag goede keuzes gemaakt. Hopelijk kunnen we in Japan onze auto verder verbeteren.”
Gerelateerd nieuws
Wat Russell geleerd heeft van Hamilton en Wolff: ‘Winnen komt op de eerste plaats’
23 oktober 2025 15:30 - Nieuws
Wolff strijdvaardig richting Mexico: ‘Het wordt een strijd tot aan de finishvlag in Abu Dhabi’
23 oktober 2025 10:30 - GP Mexico
Vasseur weet wat Ferrari te doen staat: ‘Moeten punten scoren met twee auto’s’
21 oktober 2025 19:00 - Nieuws
Russell ziet hoe Formule 1 een ‘race naar bocht 1’ is geworden: ‘Banden zijn te goed’
21 oktober 2025 15:00 - Nieuws