Sauber voorlopig uit de financiële malaise
Het team van Sauber heeft een oplossing gevonden voor de financiële moeilijkheden die het team de afgelopen maanden heeft gehad.
Werknemers van Sauber werden in de maanden februari, maart en april pas een week later uitbetaald dan gepland was en in mei duurde dit zelfs bijna een volledige maand. De salarissen voor de maand juni zijn wel op tijd betaald en er is tegen de werknemers gezegd dat er een oplossing is gevonden voor de toekomst en dat er reden is voor optimisme.
Het team van Monisha Kaltenborn, de teambaas van Sauber, is al maanden in gesprek met potentiële partners om de financiën voor de toekomst rond te krijgen. Dat schijnt dus gelukt te zijn, aangezien er wordt geloofd dat er een nieuwe investeerder is gevonden.
Dit zou een flinke opsteker zijn voor het team dat al actief is in de Formule 1 sinds 1993. In de winter werd de eerste test van het seizoen al gemist en de eerste upgrades worden pas bij de Grand Prix van Hongarije verwacht, later deze maand.
Gerelateerd nieuws
Wheatley is vol bewondering: ‘Met Nederland heb ik altijd een connectie gehad’
02 november 2025 12:01 - Magazine
Oud-kampioen Jenson Button kondigt pensioen aan: ‘Laatste race in mijn profcarrière’
30 oktober 2025 10:00 - Nieuws
Sauber houdt dubbel gevoel over aan GP Mexico: ‘Over twee weken een nieuwe kans’
28 oktober 2025 12:00 - GP Mexico
Punten voor Hülkenberg in Austin: ‘Verdiend einde van een zwaar weekend’
20 oktober 2025 14:30 - GP Verenigde Staten