

Eelco den Boer
20 september 2013
Williams heeft ook in Singapore moeite om op gang te komen. De eerste trainingsdag besluiten Valtteri Bottas en Pastor Maldonado op de zeventiende en achttiende plaats.
Voor Bottas was het zijn eerste kennismaking met het stratencircuit. “Ik had geen problemen om de baan te leren kennen”, zegt de Fin. “Ik vind het leuk om hier te rijden. Het is wel een lastig circuit. Het zal een uitdaging zijn om morgen alles in één ronde te laten kloppen. Gezien ons tempo vandaag hebben we nog meer werk te doen.”
Maldonado voegt toe: “We komen nog altijd snelheid tekort. Het moet op alle fronten beter. Met name de balans moeten we zien te verbeteren om er nog iets van te maken in de race. De hitte zal het extra zwaar maken.”
Engineer Xevi Pujolar hoopt dat de steeds betere baancondities Williams van pas komen. “Zoals altijd is er aan het begin van het raceweekend weinig grip hier. Vooral op de medium banden in de tweede training hadden we daar moeite mee. Het circuit ligt er naarmate het weekend vordert steeds beter bij en dat zou ons moeten helpen.”
Gerelateerd nieuws

Sainz betreurt ‘rampzalig’ raceweekend voor Williams: ‘We zijn te kwetsbaar’
01 juli 2025 13:00 - Nieuws
Video

VIDEO | Start GP Oostenrijk uitgesteld, Carlos Sainz strandt op de grid
29 juni 2025 15:10 - GP Oostenrijk

Bijrol voor windtunnel Williams in ‘F1: The Movie’: ‘Eigen programma vier dagen opgeschort’
21 juni 2025 16:00 - Nieuws

Albon verklaart vormdip Tsunoda: ‘Extreem verschil tussen Red Bull en Racing Bulls’
20 juni 2025 19:30 - Nieuws