Formule1
Bouke van den Berg
9 september 2012
Felipe Massa reed vandaag een van zijn beste races van het jaar. Op weg naar de vierde plaats liep de Ferrari-coureur echter tegen genoeg problemen op.
Zo was er een elektrisch probleem waardoor het team de hele race geen gegevens van Massa’s auto ontving. Bovendien hielden de Pirelli’s het minder lang uit dan Massa had gehoopt. De Braziliaan reed niettemin een strakke race. Hij startte goed, haalde Jenson Button in en finishte uiteindelijk als vierde. Iets dat ‘m dit jaar nog niet vaak overkwam.
“Natuurlijk was dit persoonlijk een belangrijke race. Ik zat nu echter in de positie dat ik Fernando kon helpen voor het kampioenschap. Dat is erg belangrijk voor het team”, vertelde Massa tegenover Sky Sports.
“We hadden pech met de telemetrie. De bandenslijtage lag hoog en het was moeilijk om dit goede resultaat te halen. Het team kon mij niet volgen, maar vertelde me via de radio precies wat ik moest doen. Echt een ramp was het dus niet.”
“De banden vormden het grootste probleem. Ik denk dat we tevreden kunnen zijn met de derde en vierde plaats.”
Gerelateerd nieuws
Lewis Hamilton verwondert zich over Red Bull: ‘Dat hield niemand voor mogelijk’
13 juni 2026 08:00 - Nieuws
Häkkinen begrijpt keuze van Charles Leclerc voor Ferrari: ‘Hou je leven simpel’
10 juni 2026 13:15 - Nieuws
GP Monaco opgeschud door Kim Kardashian: ‘Fantastisch dat ze erbij was’, zegt Lewis Hamilton
09 juni 2026 14:00 - Nieuws
Lewis Hamilton looft ‘fenomenale’ Kimi Antonelli: ‘Benieuwd wat de toekomst brengt’
09 juni 2026 11:00 - Nieuws