Verstappen: ‘Morgen meer kans’
Sutton Images
Vincent Sondermeijer
1 oktober 2016
Max Verstappen is blij met zijn derde plek in de kwalificatie voor de Grand Prix van Maleisië, maar denkt dat hij tijdens de race nog dichter bij de Mercedessen kan komen.
“De lange runs zagen er het hele weekend al goed uit”, zegt Verstappen, die tijdens de vrije trainingen tot de snelste coureurs behoorde tijdens de racesimulaties. “Ik kijk uit naar morgen, want in de race hebben we meer kans.”
In de kwalificatie was het gat tussen de Mercedes van nummer twee Nico Rosberg en Verstappen al klein: iets meer dan 15 honderdsten. Alleen Lewis Hamilton bleef met zijn indrukwekkende poletijd buiten het bereik van Verstappen.
“Ik ben heel tevreden om me achter de Mercedessen als derde te kwalificeren”, zegt Verstappen. Zijn raceweekend verliep al vanaf de vrije trainingen goed, alleen de snelheid over één ronde kon beter. “We hebben een goede setup gevonden voor vandaag”, vertelt Verstappen. “Het kwam in de kwalificatie redelijk goed voor elkaar. We zaten er uiteindelijk niet te ver vanaf.”
Gerelateerd nieuws
Günther Steiner: ‘Contracteren Gwen Lagrue absoluut goede zet van Laurent Mekies’
03 augustus 2026 15:00 - Nieuws
Racing Bulls blijft nuchter onder Max Verstappen-geruchten: ‘Dat ligt volledig bij Red Bull’
03 augustus 2026 13:00 - Nieuws
Isack Hadjar begon met twijfels aan Red Bull-avontuur: ‘We hebben het hier wel over Max’
01 augustus 2026 14:00 - Nieuws
Hoe één vraag Liam Lawson in de Formule 1 bracht: ‘Ik besloot om op Helmut af te stappen’
01 augustus 2026 12:00 - Nieuws