Formule1

Robin Frijns komt niet in actie tijdens de GP2 Series dit jaar. De Limburger heeft deze beslissing genomen nadat duidelijk werd dat hij geen stoeltje kon krijgen bij de topteams. Hij gaat zich nu volledig richten op zijn rol als testrijder bij Sauber.
“We hebben de voor- en nadelen tegen elkaar afgewogen”, legt Frijns uit. “De nadelen kregen de overhand. We hadden namelijk geen budget om het hele jaar te rijden en de vooraanstaande stoeltjes bij de ervaren GP2-teams waren allemaal al vergeven. Het bood dus niet genoeg perspectief om een jaar in de GP2 te rijden.”
De talentvolle coureur plant zijn hele carrière zorgvuldig. Frijns: “We doen niet iets waar we niet 100% achter staan. We doen het goed of we doen het niet. In mijn hele loopbaan heb ik nooit half werk verricht. Ik ga me nu gewoon voorbereiden op de Formule 1 en mijn rol als testcoureur. Ik moet nu zorgen dat ik fit blijf.”
Frijns testte eerder dit seizoen voor de GP2-teams Trident Racing en nieuwkomer Russian Time.
Gerelateerd nieuws


Sauber klopt aan bij Alpine voor Paul Aron, rookie in actie op Silverstone
01 juli 2025 08:00 - GP Groot-Brittannië

Sauber-teambaas stuurde tijdens race bericht naar McLaren: ‘Zet ons niet op een ronde’
30 juni 2025 11:30 - Nieuws

Sauber in de wolken na dubbele puntenfinish, eerste punten voor Bortoleto in Oostenrijk
30 juni 2025 08:00 - GP Oostenrijk