Formule1

Dennis Kuipers keert na een afwezigheid van een jaar terug in het wereldkampioenschap Rally’s. De Nederlander rijdt in een Ford van het Qatar World Rally Team tijdens de Rally van Portugal van 11 tot en met 14 april.
Kuipers neemt de plaats in de auto van Juho Hänninen. De Fin kan vanwege privé redenen niet meedoen aan het evenement. Vorig jaar reed de coureur uit Almelo ook al de Rally van Portugal. Met de Belgische navigator Robin Buysmans werd hij zesde algemeen.
“Ik vind het geweldig om in de Qatar Ford te stappen”, vertelt Kuipers. Portugal is voor mij één van de mooiste rally’s. Ik heb er veel mooie herinneringen aan. Ik kan niet wachten om terug te keren naar het wereldkampioenschap rally.”
Dennis Kuipers is nog altijd de meest succesvolle Nederlander in het wereldkampioenschap rally. In 2011 eindigde hij in de Rallye de France op de vijfde plaats, zijn beste prestatie tot nu toe.
Gerelateerd nieuws

Jos Verstappen viert nieuw podium, pakt derde plaats in Duitse rally
18 augustus 2025 12:30 - Nieuws

Jos Verstappen vijftiende na eerste dag ERC Rally Polen: ‘Het is een groot leerproces’
14 juni 2025 21:11 - Nieuws

Jos Verstappen met de schrik vrij na koprol in Zweedse rally: ‘Erg moeilijk’
31 mei 2025 11:00 - Nieuws
