Schumacher: ‘Één punt is beter dan niets’
Formule1
Daan de Geus
22 april 2012
Michael Schumacher heeft één punten overgehouden aan de Grand Prix van Bahrein. Gezien het feit hij de race als 22e moest beginnen, neemt de Mercedes-rijder daar schoorvoetend genoegen mee.
“Het is beter dan helemaal niets”, luidt Schumachers korte commentaar tegenover de camera’s van het Duitse RTL. “Zo betaalt onze moeite en harde werk zich in ieder geval nog een klein beetje uit.”
“Of ik hier nou echt blij mee moet zijn of niet, weet ik niet”, vervolgt Schumacher, die wel een ander positief punt ziet: “Dit is de eerste droge race die ik dit jaar heb uitgereden, en dat is natuurlijk ook wat waard”, grapt de coureur die dankzij zijn tiende plaats nu met een score van twee punten op de achttiende plaats in het WK staat.
Zonder te dollen voegt Schumacher daar verder nog aan toe dat hij denkt dat Mercedes de aankomende testsessie in Mugello goed kan gebruiken om te hergroepen, zoals dat in Formule 1-termen heet: “We kunnen die tijd mooi gebruiken om alles op een rij te zetten en aan een aantal verbeteringen door te voeren. De test en drie wekend zonder race komen ons wat dat betreft goed uit.”
Gerelateerd nieuws
Video
VIDEO: Kimi Antonelli reageert op bijzondere boodschap Sebastian Vettel: ‘Kippenvel’
03 november 2026 16:00 - Nieuws
Podcast
Contrast tussen Norris en Antonelli: ‘Kimi is een échte kampioen’ | Formule 1 Paddockpraat
03 november 2026 13:00 - Nieuws
Kimi Antonelli is jongste F1-kampioen ooit: waarom iedereen hem de titel gunt
03 november 2026 12:00 - Nieuws
George Russell deelt emotioneel bericht na nederlaag in titelstrijd: ‘Simpelweg niet mijn jaar’
03 november 2026 11:00 - Nieuws