Jan van der Burgt
4 februari 2013
Volgens Mercedes-teambaas Ross Brawn staan we aan de vooravond van een tweede tijdperk van de Zilverpeilen sinds de terugkeer van het Duitse team in 2010. De reorganisatie begint immers haar vruchten af te werpen.
Dat nieuwe tijdperk wordt ingeluid met de presentatie van de nieuwe Mercedes W04. De auto is volgens Brawn duidelijk beter dan zijn voorganger, de W03. Deze won weliswaar de Chinese Grand Prix, maar bleek gedurende de rest van het seizoen niet snel genoeg.
“De reorganisatie van de afgelopen achttien maanden begint haar vruchten af te werpen”, aldus Brawn. “Dat is ook terug te zien in de W04. De nieuwe auto is een grote stap voorwaarts als het gaat om het ontwerp. Hij is geavanceerder en met een scherper oog voor details ontwikkeld.”
“Er is door onze technische afdelingen in Brackley en Brixworth duizenden uren aan werk gestoken in de nieuwe auto, om er zeker van te zijn dat de W04 daadwerkelijk beter is dan de wagen van vorig jaar. Daarnaast zijn we ook zeer trots dat Lewis Hamilton ons team komt versterken.”
“Ik denk echt dat we met Lewis Hamilton en Nico Rosberg over het sterkste rijdersduo beschikken. De rivaliteit die daar logischerwijs uit voortvloeit zal ons alleen nog maar verder naar voren helpen”, besluit Brawn.
Gerelateerd nieuws
Toto Wolff ziet gevaar voor volgende titeldroom Mercedes: ‘Zo wordt je geen wereldkampioen’
06 juli 2026 18:00 - Nieuws
George Russell concludeert na podiumplaats Silverstone: ‘Ik moet beter worden’
06 juli 2026 14:30 - Nieuws
Toto Wolff verdedigt FIA-besluit na controversieel slot Britse GP: ‘Al had ik dit liever in Abu Dhabi 2021 gezien’
06 juli 2026 12:00 - Nieuws
Preview GP Groot-Brittannië: Antonelli kan Italiaanse historie schrijven, Hamilton wil record en dit wordt de strategie
05 juli 2026 12:04 - Nieuws