
Red Bull


Daan de Geus
28 april 2019
Pierre Gasly haalde voor het eerst in 2019 de finish niet, maar de Fransman omschrijft het weekend in Bakoe toch als zijn beste van het seizoen tot nog toe.
“Het was een veel beter weekend dan de eerste drie van dit jaar”, vertelt Gasly aan Ziggo Sport-verslaggever Jack Plooij. “Ik kon met de auto rijden zoals ik wilde in de kwalificatie. Daarnaast was de performance zowel daarin als in de race goed.”
Lees ook: Gasly krijgt steeds meer feeling met zijn Red Bull
Ervan profiteren kon Gasly dus niet: voor, tijdens en na de kwalificatie stapelden de straffen zich op en hij moest zodoende uit de pitstraat starten. Van daar knokte hij zich naar voren, lag op koers voor de zesde plek, maar toen gaf zijn auto de geest, ogenschijnlijk door iets met de aandrijflijn. “I lost power“, meldde hij over de radio alvorens te parkeren.
“Er is ons dit weekend veel overkomen”, concludeert hij daarom niet zonder reden. “Hopelijk kunnen we over twee weken in Barcelona echter een normaal en clean weekend hebben”, richt hij de blik alvast vooruit.
Lees ook: Bottas verslaat Hamilton, vierde Mercedes één-twee van 2019

Gerelateerd nieuws

Verstappen over titelkansen: ‘Meer weekenden zoals in Montréal nodig’
17 juni 2025 14:00 - GP Canada

Wolff bestempelt protest Red Bull na GP Canada als ‘kleinzielig’: ‘Gewoon gênant’
17 juni 2025 11:00 - GP Canada

Red Bull waarschuwde FIA voor uitlokken schorsing Verstappen door rivalen
16 juni 2025 18:00 - GP Canada

Red Bull tekent protest aan tegen Russell, Verstappen mogelijke winnaar GP Canada
16 juni 2025 00:30 - GP Canada